Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd.
Ana sayfa

Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd.

Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd.

1 2 3
Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd.
workshop
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : E-Kesim
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 9000000-12000000
Yıl kurulan : 2018
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd., Ar-Ge, kesim plotter makinesinin üretimi ve satışı için entegre bir kuruluştur.
Şirketin mevcut standart üretim tesisi, yaklaşık 100 deneyimli çalışanı.Yıllık 100.000 set üretim kapasitesine sahip birinci sınıf bir üretim işletmesi.Şirketimiz tarafından geliştirilen ve üretilen çeşitli ürün modelleri ağırlıklı olarak reklam ve endüstri, eğitim vb. Alanlarda kullanılmaktadır.

 

Şirketimiz, makinenin kalitesini sağlamak için ileri teknolojiye, yüksek kaliteli aksesuarlara, mükemmel teknolojiye güvenmektedir ve bir dizi yenilikçi başarı ve patente sahiptir.Birkaç yıllık geliştirme sürecinden sonra, güçlü sermaye ve teknoloji gücüne dayanan ünlü bir marka "E-Cut" geliştirdik.Ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya ve Orta Doğu'da 60'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.Müşterilerden oybirliği ile övgü kazandık.

Şirketimiz, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için "önce müşteri, önce hizmet" ilkesini takip etmektedir!Şirket, dünyanın en kaliteli gravür ekipmanı sağlayıcısı olmayı hedefliyor.Başarı yaratmak için hayatın her kesiminden eski ve yeni arkadaşlarla el ele çalışacağız!

 

Şirketimiz

 

Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0 Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2 Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Sertifikamız:

 

Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 4  Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 5

 

Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 6 Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 7

 

Tarihimiz

 

Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 8

        

 

Sergimiz:

 

Çin Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd. şirket Profili 9

 

 

Kesim plotter ekipmanımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı memnuniyetle karşılıyor ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

İletişim bilgileri
Hefei Huiwo Digital Control Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Vivi

Tel: +86 19905698270

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)